Deha Nakliyat  Deha Nakliyat İletişim

Ofis ve Büro Taşımacılığı


Ofis ve Büro Taşımacılığı

Ofis ve Büro Taşıma hizmeti, evden eve nakliye hizmetinden farklı olarak günümüzde ortaya çıkmıştır. Bu farklılık ise şu nedenden kaynaklanmaktadır. Ofis taşımacılığın da mobilya de montaj ve montaj işlemlerinin fazla olması başlıca sebebidir. Ofis taşıma işlemleri eşyaların yoğunluğuna göre zaman belirlenmesi ve ekspertiz yapılması ile başlamaktadır.
 Ofis ve Büro Taşıma Deha NakliyatEkspertiz uzmanımız tarafından keşif yapılmak suretiyle eşyalarınızın analizi yapılmakta sizlere bilgilendirme sunmakta kullanılacak ekip ekipman tespiti yapılarak taşınma tarihiniz belirlenmektedir. Ekspertiz elemanımızın planlamasına uygun bir şekilde taşınma tarihiniz de uzman kadromuz tarafından ofis veya büro eşyalarınızın de montajı yapılarak paketleme ve ambalajlanma işlemi tamamlanmaktadır.


Ofis ve Büro Taşıma
işlemlerinde önemli iki unsur bulunmaktadır. Birincisi uzman personel tarafından işlemlerin yapılması, ikincisi ise kullanılan paketleme malzemelerin kaliteli ve kullanışlı olmasıdır. Bu nedenle Deha Nakliyat olarak ofis taşımacılığında, siz değerli müşterilerimizin iş yerlerinizin taşınmasını yaparken sizlere özel ambalaj malzemeleri kullanmaktayız.

Yeni adresinizde mobilyalarınızın paketlerini açmakta montaj yapılması gereken eşyalarınızı bilgilendirmeniz eşliğinde yerlerinde montaj ve dizaynları uzman kadrolarımız tarafından yapmaktayız.

Ofis ve Büro Taşımacılık işlemlerinizde ofis veya bürolarınız yüksek katlarda bulunuyor ise, asansörlü taşımacılık işlemi iş yükünü azaltmayı hedefleyerek sizlere daha kolay ve sağlıklı taşınma hizmeti sunmaktayız.


Ofis ve Büro Taşıma işlemlerinizde kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı içinde taşınma işlemlerinizi, Deha Nakliyat olarak başarılı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Ofis, büro, işyeri, fabrika, şirket, atölye ve kamu kurum taşıma ihtiyaçlarınızı her daim firmamızla kaliteli ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.


Ofis ve Büro Taşıma | Deha Nakliyat Ankara Ofis ve Büro Taşıma | Deha Nakliyat Ofis ve Büro Nakliyesi | Deha Nakliyat Çankaya Ofis ve Büro Taşıma | Deha Nakliyat Yenimahalle Ofis ve Büro Taşıma | Deha Nakliyat Etimesgut Ofis ve Büro Taşıma | Deha Nakliyat  


Ankara Ofis ve Büro Taşımacılığı / Ankara Eşya Depolama / Ankara Kurumsal Taşımacılık / Ankara Şehir İçi Nakliyat


 
Neden Deha Nakliyat?

Deneyimli kadromuz, pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlerin taleplerinize uygun, zamanda, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

2001’den bu güne aynı heyecanla yaptığımız işi meslek edinmiş kadrolarımızla, evden eve nakliye ihtiyaçlarınızda, kalite ve güveni sizlerle buluşturmaktayız.

Hizmet Bölgelerimiz