Deha Nakliyat  Deha Nakliyat İletişim

Evden Eve Nakliyat


Evden Eve Nakliye

''Evden Eve Nakliye; Müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla, ev ve ofis eşyalarının bulunduğu yerden istenilen yeni adrese, doğru zamanda taşınması için gerekli prosedürleri planlama, uygulama ve kontrol etme sürecidir.''
 
Önceleri Nakliye sektöründe yaşanan sıkıntılar, günümüz teknolojileri ve çalışma alt yapıları ile artık daha kolay ve güvenli şekilde gerçekleşmektedir. Firmamız ilke ve hedefleri doğrultusunda, işimize gösterdiğimiz saygı titizlik anlayışı ile taşınma işlemlerinizi profesyonel kadrolarımız ile tam zamanlı ve güvenli şekilde gerçekleştirmekteyiz.
 Evden Eve Nakliye Deha Nakliyat

Evden Eve Nakliye ihtiyacınız doğrultusunda,


Ücretsiz Ekspertiz
; İşinde uzman çalışanımız talebiniz doğrultusunda belirtilen zaman diliminde adresinizde bulunmakta, eşyalarınızın analizini yapmakta, sizlere ön bilgilendirme sunmakta, bina ve asansörlü taşınma işlemi uygunluğunu tespit etmektedir. Mutabık kalındığımız takdirde taşınma tarihi belirlenmekte ve firma sözleşmesi yapmaktayız.


Son Model Araçlar
; Evden eve nakliye işlemlerinizde, taşınma tarihi firmamız filosunda bulunan son model ve tam donanımlı araçlarımız 07:45 / 08:00 saatinde adresinizde olmaktadır.


İşinde Uzman Personel
; Evden eve nakliye işlemleriniz doğrultusunda taşınma günü işinde uzman ekibimiz adresinizde olmakta, taşınacak olan eşyalarınızı de montaj, montaj, ambalajlama ve paketleme işlemlerini eksperimizin planlamasına uygun şekilde büyük bir titizlik ve özveri içerisinde gerçekleştirmektedir.


Paketleme ve Ambalaj
; Ekspertiz planlamasına uyularak eşyalarınızın paketleme ve ambalajlama işlemlerini uzman personelimiz yapmakta, eşya durumuna göre belirlenmiş olan ambalajlama malzemeleri kişiye özel olarak kullanılmaktadır. Streç film, havalı naylon, graft kâğıt ve sıfır koli kullanmaktayız. Paketleme işlemi evden eve nakliye işlemlerinde en önemli konulardan bir tanesidir. Bu nedenle paketleme işlemine firma olarak önem vermekte ve özen göstermekteyiz.


Asansörlü Taşımacılık
;
Evden eve nakliye işlemlerinizde bulunduğunuz mekan asansörlü taşımacılığa uygun ise ekspertiz elemanımız tarafından keşif yapılarak karar verileren tüm nakliye işlemlerinizde, asansörlü taşımacılık hizmeti ile taşınmalarınızı sağlıyoruz. Modüler asansörler firmamızın öz malı olması nedeni ile siz değerli müşterilerimize uygun fiyata en güvenli, en kaliteli hizmet sunmaktayız.


Güvenli ve Tam Zamanlı Teslimat
; Nakliye işlemleriniz doğrultusunda profesyonel kadromuz tarafından de monte olmuş ve paketlenme işlemi gerçekleşmiş eşyalarınız aracımıza yüklenmekte, yeni adresinize doğru yola çıkılmaktadır. Yeni yuvanıza gelindiğinde eşyalarınız dikkatli bir şekilde aracımızdan evinize taşınmakta, mobilya kurulumu yapılmakta, eşyalarınızın ambalajları açılmakta ve siz değerli müşterilerimizin bilgilendirmesi doğrultusunda eşya dizaynı personelimiz tarafından yapılmaktadır. Tabi ki bu işlemlerin gerçekleşmesi zamana dayalı olmaktadır. Bu nedenle ekspertiz yapan personelimiz sizlere belirttiği zamanda eşyalarınızı hiçbir zarar ve hasar görmeden teslim etmekteyiz.


Deha Evden Eve Nakliyat 
olarak; Evden eve nakliye işlemlerinizde, işinde uzman personeller çalıştırmakta ve kaliteli paketleme malzemeleri kullanarak, siz değerli müşterilerimize birinci sınıf taşınma işlemini, uygun fiyatlara sunmaktayız.

Evden eve nakliye işlemlerinizdeki, asıl amacımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak işini iyi yapan kazanır anlayışı ile sizlere kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktayız. Taşınma işlemlerinizi güvenle firmamızla yapabilirsiniz.Evden Eve | Deha Nakliyat  Evden Eve Nakliyat | Deha Nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat | Deha Nakliyat  Çankaya Evden Eve Nakliyat | Deha Nakliyat Mamak Evden Eve Nakliyat | Deha Nakliyat Yenimahalle Evden Eve Nakliyat | Deha Nakliyat  


 

Neden Deha Nakliyat?

Deneyimli kadromuz, pratik ve yaratıcı çözümlerimizle sizlerin taleplerinize uygun, zamanda, güvenilir ve kaliteli hizmet sunmaktayız.

2001’den bu güne aynı heyecanla yaptığımız işi meslek edinmiş kadrolarımızla, evden eve nakliye ihtiyaçlarınızda, kalite ve güveni sizlerle buluşturmaktayız.

Hizmet Bölgelerimiz